Каритас Чертков

Чортків

Не рідко буває, що будучи молодими, ми чомусь не замислюємся над тим, як пройдуть останні дні нашого життя. Часто старість пов’язана із невиліковними хворобами, самотністю, депресією, відчуттям покинутості, безпорадністю у повсякденному  житті. І  чим менше ми про це думаємо, тим швидше зустрічаємось з проблемами догляду та полегшенням болю у своїх родинах, сім’ях, знайомих та особисто у своєму житті.

Виїзна служба БСМ «Карітас» м.Чортків спільно з Чортківською центральною комунальною районною лікарнею здійснює проект «Рука допомоги- догляд на заключному етапі життя за невиліковно хворими та людьми похилого віку, які залишилися без опіки в Молдові та Україні». В рамках даного проекту нашими працівниками безкоштовно здійснюється хоспісна та паліативна допомога на дому і включає:

 

  • надання комплексної, високоякісної медичної допомоги для людей з онкологічними та соматичними захворюваннями на дому;
  • полегшення болю та інших симптомів невиліковної хвороби, для забеспечення спокійного, комфортного та гідного життя пацієнта;
  • допомога пацієнтам у соціальних, психологічних та духовних аспектах їхнього життя, незалежно від віросповідання;
  • підтримка у всіх сферах повсякдненого життя для пацієнтів та їх родин;
  • допомога у підтримці зв’язку з родичами в Україні та за кордоном.

Протягом 2010 року, після подачі заявки по даному проекту, ми чекали на відповідь з Євросоюзу і одночасно розпочали надавати допомогу у сфері паліативної та хоспісної допомоги на дому.

З 01.11.2010 р. ми допомагали одиноким, тяжкохворим, онкохворим на дому у м.Чорткові. Спочатку ми доглядали 5 хворих, через місяць їх уже було 8. Наша робота полягала у різному: комусь була потрібна соціальна допомога (прибирання, приготування їжі, закупки, тощо), іншим медична допомога (лікарська, медсестринська), а дехто просто хотів поспілкуватись чи спільно помолитися.

У січні 2011р. Євросоюз прийняв нашу заявку, що сприяло початку здійснення проекту в Україні та Молдові.

З Божою допомогою з 01.02.2011р. у м.Чорткові офіційно розпочав роботу Мобільний центр для надання паліативної та хоспісної допомоги на дому. Відповідно із погодженням з районним відділом охорони здоров’я районної державної адміністрції та з благословення директора БСМ «Карітас» о.Григорія Канака. На сьогоднішній день наша мультидисциплінарна бригада БСМ «Карітас»включає:

  • 3 лікарі (лікарі-терапевти, лікар-онколог);
  • 3 медичні сестри;
  • 3 соціальні працівники;
  • психолог;
  • водій.

Поряд із вищеперерахованою допомогою, яку надаємо, прагнемо до доброго спілкування з нашими пацієнтами та родичами. Хочемо бачити людину в її стражданнях, прийняти такою, якою вона є, щоб допомогти та зробити гідним життя до кінця. Дати відчути людині, що вона є важливою. Стараємось виховувати у собі любов, милосердя, співчуття до цих людей. Просим Бога, щоб допоміг нам заслуговувати довіру у наших пацієнтах та віднайти Ісуса у серці кожного.

Щиро будем вдячні Вашій допомозі.  В першу чергу просим про Вашу молитву, а також активну підтримку у волентерстві, матеріальних та грошових пожертвах.Чекаєм на Ваші пропозиції, зауваження, співпрацю.

Наші контакти:

Благодійна Служба Милосердя “Карітас”

вул.Монастирська,1

м.Чортків, Тернопільська область, 48500 Україна

Тел.: +380 355 23 95 28

Чорній Сергій Андрійович — координатор проекту

+380 97 788 45 28

Електронна пошта: ch.sergio@mail.ru

Тимофій Галина Михайлівна — зам. координатора проекту

+ 380 96 677 87 25

Графік роботи: 9:00-17:00, крім суботи та неділі

Чортківська Центральна Комунальна Районна Лікарня

вул.Д.Пігути 31б

м.Чортків,Тернопільська область, 48500 Україна

Гончар Володимир Васильович  — лікар-онколог

+380 66 500 38 07

 

Ми раді вашим пожертвам

Благодійна Служба Милосердя “Карітас”

В національній та іноземній валюті :

Код ЕДРПОУ:21154606

Розрахунковий рахунок:26005300208479

Віділення ПАТ « БАНК ФОРУМ», м. Київ

МФО   322948