Підсумки роботи проєктів з підтримки літніх людей ХОБФ «Соціальна служба допомоги» у 2021 році

У 2021 році ХОБФ «Соціальна служба допомоги» виконував проєкти «Паліативні заходи: соціальна та медична допомога людям, які потребують мобільної паліативної допомоги», «Стала система домашньої опіки в Україні», «Надання екстреної допомоги малозабезпеченим людям у м.Харкові в формі продуктових наборів».

Загалом протягом року отримали соціальні послуги 207 осіб з числа людей з хронічними захворюваннями та інвалідністю, онкохворих, одиноких та одиноко проживаючих люди похилого віку, які потребують стороннього догляду.

Окрім цього, надано близько 395 консультацій для родичів та доглядальників з питань догляду за людьми похилого віку та важкохворими людьми.

54 особи отримали в тимчасове користування реабілітаційне обладнання та засоби догляду за важкохворими (інвалідні візки, насадки на унітаз, ходунки, милиці, палиці, протипролежневі матраци, кисневий концентратор, глюкометри, апарати для вимірювання тиску, пульсоксиметри та ін.), а також консультації щодо користування ними.

Протягом 2021 року, незважаючи на пандемію та карантинні обмежувальні заходи, цільова група проєктів отримала якісні, професіональні соціальні послуги, які надавалися персоналом проекту відповідно до  Державних стандартів догляду вдома та паліативного догляду. Проект  сприяв покращенню фізичного та психологічного здоров’я самотніх осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Бенефіціари проекту, у яких є члени сім’ї, які не можуть піклуватися про них, оскільки проживають в окремій квартирі, іншому місті чи країні, або на окупанованій території, можуть також отримувати послуги проєкту, адже їх не обслуговують соціальні служби міста.