Пресс-анонс на 9-10 октября 2012 года

9 жовтня 2012р.     

м.Харків                                                      

вул.Пушкінська,79/3,                                                 Контакти:

Палац студентів ХПІ                                                  067-57-03371

початок конференції  9.00                                       Баглаєнко Ірина

 Харківська міська рада підтримує розвиток паліативної допомоги в Україні та сприяє проведенню Міжнародної конференції «Регіональні ініціативи паліативної та хоспісної допомоги в Україні».

Департамент праці та соціальної політики, Департамент охорони здоров’я Харківської міської ради, Харківський обласний благодійний фонд «Соціальна служба допомоги», громадські організації «Українська Ліга сприяння  розвитку паліативної та хоспісної допомоги», «Інститут правових досліджень та стратегій» та «Соціальний всесвіт» приймають участь в організації та проведенні Міжнародної конференції «Регіональні ініціативи паліативної та хоспісної допомоги в Україні» 9-10 жовтня 2012р. в Палаці студентів національного технічного університету ХПІ з метою  розповсюдження інноваційного досвіду  Харкова та області на Східний регіон України, удосконалення існуючої системи паліативної допомоги у нашому місті та у всьому Східному регіоні.

Міжнародна конференція «Регіональні ініціативи паліативної та хоспісної допомоги в Україні» проходить під гаслом: «Ми подолаємо біль!» — та присвячена відзначенню 9 жовтня — Всесвітнього Дня паліативної та хоспісної допомоги.

Проведення конференції підтримали : Харківська міська рада, Європейський Союз, благодійна організація «Карітас Австрія», Міжнародний Фонд «Відродження».

В  Міжнародній конференції  приймуть участь та поділяться досвідом фахівці паліативної та хоспісної допомоги з Австрії, Молдови , Росії та України .

По закінченні конференції відбудеться благодійний концерт народних колективів, зібрані кошти з якого будуть передані відділенню «Хоспіс» Харківської міської клінічній багатопрофільної лікарні №17  та виїзній мультидисциплінарній бригаді «Рука допомоги».

Теми для обговорення на конференції стосуються досвіду роботи Харківського обласного центру паліативної медицини «Хоспіс», «Харківської міської клінічної багатопрофільної лікарні №17» Комунального закладу охорони здоров’я, «Української Ліги сприяння  розвитку паліативної та хоспісної допомоги» Всеукраїнської громадської організації , Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомоги», «Інституту правових досліджень та стратегій» Громадської організації та Харківської обласної громадської організації «Соціальний всесвіт».