Результати роботи проєктів «Домашня опіка» та «Паліативна допомога» у 2020 році

У 2020 році ХОБФ «Соціальна служба допомоги» виконував проєкти «Паліативні заходи: соціальна та медична допомога людям, які потребують мобільної паліативної допомоги» та «Стала система домашньої опіки в Україні».

За минулий рік було надано соціальні послуги з паліативного догляду та догляду вдома 202 особам: онкохворим, особам з інвалідністю, одиноким та проживаючим самотньо немічним людей літнього віку, які потребують стороннього догляду. 

Також допомогу отримали 311 родичів, які доглядають за своїми близькими. Їм надавалися консультації з питань догляду за людьми похилого віку та важкохворими людьми. 

48 осіб отримали в тимчасове користування реабілітаційне обладнання та засоби догляду за важкохворими (інвалідні візки, ходунки, милиці, палиці, протипролежневі матраци та ін.), а також консультації щодо користування ними.

Робота велася відповідно до Державних стандартів догляду вдома та паліативного догляду.

Не дивлячись на пандемію та вимушену обмеженість у контактах, наші підопічні у 2020 році отримували якісні професійні соціальні послуги з паліативного догляду та догляду вдома.

Фото – Michael Pöltl